Je libo nábytek s dětskými motivy nebo bez?

Dětský nábytek si zaslouží kvalitní materiál, a proto se vyrábí ze smrkového masivu, a to buď v přírodním provedení, nebo s dětskými motivy vypálenými laserem a malovanými zdravotně nezávadnými barvami. Pro snažší údržbu má nábytek konečnou povrchovou úpravu bezbarvý lak. V možnosti volby mezi přírodním provedením nábytku nebo s dětskými motivy spatřuje většina zákazníků jednu z největších výhod. V sortimentu naleznete širokou nabídku skříněk, komod, stolků, židliček a dalších kusů nábytku. Truhly a kontejnery na hračky spolehlivě uspokojí vaše nezbedné rošťáky i zodpovědné školáky, kteří zpravidla dávají přednost nábytku bez obrázků. Řešíte zcela opačný problém? Máte již pokojíček zařízený a Vaše děti touží po obrázkových motivech? Objednejte si ručně malované dekorace a nalepte je dětem na nábytek! Pokojíček můžete doplnit velkoplošnou nástěnnou dekorací nebo doplňky, jako jsou například poličky, hodiny, obrázky nebo dětské metry.

Nejoblíbenější kousky

Stolky, židličky, skříňky a postele patří mezi standardní vybavení dětských pokojů a společenských prostor určených pro děti. Víte ale, které kousky nábytku patří u malých rošťáků mezi ty nejoblíbenější? Kontejnery na hračky! Dětem se na nich líbí hlavně kolečka, díky nimž mohou své hračky v kontejneru libovolně převážet z místa na místo. Velké oblibě se také těší ručně malované dřevěné truhly, kam si mohou malí piráti ukrývat své poklady. Kromě toho kontejnery a truhly dětem i Vám značně usnadní uklízení. Ve srovnání s pracným rovnáním hraček do skříněk a poliček ušetříte spoustu času, který můžete věnovat hrám!

Nebaví Vaše děti sedět jen tak na nějaké obyčejné židli? Pořiďte jim originální, dřevěné a navíc ručně malované křesílko nebo stoličku. Dáte přednost tučňákovi nebo raději muchomůrce? Ve správné mateřské školce zase nechybí pořádná narozeninová židle pro oslavence. Co třeba lev?


Drobné a velkoplošné dekorace, doplňky a hračky

Jedinečnou atmosféru do pokojíčku vnesou drobné a velkoplošné dekorace na stěnu, jimž dominují především zvířecí motivy. Vyberte si tučňáky, tuleně, kočky, slony, pučmelouny, vosy nebo motýly. V kombinaci s velkoplošnými dekoracemi tak můžete vytvořit například pokojíček ve stylu africké fauny, rozkvetlé louky, nebo rozpustilých myší v ementálu. A to není zdaleka vše! K takto laděnému pokojíčku můžete ještě dokoupit doplňky jako jsou odpadkové koše, hodiny, poličky, dětské metry, věšáčky, stojánky na tužky atd. No jen si představte hodiny jako psa v boudě, nebo poličku s beruškami.

V internetovém obchodě koupíte také hračky a další drobnosti, které můžete věnovat jako milý dárek Vašim dětem i jejich kamarádům.

Na zakázku i na klíč

Jak vidíte, na webových stránkách internetového obchodu www.detskypokojicek.eu najdete mnoho zajímavého, a to nejen pro interiér dětského pokoje, ale i do mateřských školek a jiných zařízení určených pro děti. V případě, že máte svou vlastní představu o tom, jak by měl prostor pro děti vypadat, můžete si sami vybrat a zkombinovat výrobky, kterými tento prostor zařídíte. Nicméně výrobky ve fotogalerii slouží pouze pro vaši inspiraci a pokud chcete popustit uzdu fantazii a kreativitě, můžete si nábytek a doplňky do dětského pokojíčku navrhnout sami a nechat si vše zhotovit na zakázku. Samozřejmostí je i kompletní realizace interiéru dětského pokojíčku „na klíč". Stačí jen vaše základní představa, rozměry místnosti a umístění oken a dveří, zkosení apod.


Přejeme Vám hodně nápadů při zařizování a dětem spousty krásných chvil při radostném dovádění v novém originálním pokojíčku!


Zdroj, foto: www.DetskyPokojicek.eu