Tapety v nové podobě
Když se řekne tapety, většině z nás se vybaví místnost, která je kolem dokola oblepená tapetou. Stále se opakující vzor, jehož sledování člověka po chvilce unaví. Tohle okoukané pojetí skutečně v módě už pěknou řádku let není. Moderní bydlení a tapetování však patří k sobě.

hneda moderni tapeta

Stylový doplněk interiéru
Trendem totiž je používat tapety jako interiérový doplněk. Pokud chcete vkusně oživit své bydlení, nechte se inspirovat našimi tapetovými tipy. Stačí polepit jednu dvě stěny, anebo jejich část a Váš interiér se změní k nepoznání.

moderni designova tapeta

Originální barevné oživení
Pokud Vám připadá Váš interiér strohý, dopřejte mu originální barevné oživení. Stačí jedna stěna a nuda je pryč. Cestování v čase i prostoru V případě, že chcete své místnosti dodat nádech starých časů, a zároveň ji opticky zvětšit, zkuste tapetové kouzlo.

moderni foto tapeta

Nadčasový dotyk přírody
Milovníkům jednoduchého designu bude více vyhovovat vzhledově neutrální tapeta imitující vzhled přírodního dřeva.

tapeta 3D efekt

Černo zlatý luxus
Spojení černé a zlaté dodá každému interiéru nezaměnitelný punc luxusu. Název kolekce „Versace“ přesvědčí i nedůvěřivce.

tapety Versace

Nová dimenze bydlení
Jak vidíte, ve světě tapet se fantazii meze nekladou. Použít můžete také doplňky, jako jsou barevní motýlci nebo bordury. Moderní designové tapety dodají Vašemu bydlení nový rozměr. Záleží na Vás, jestli se vydáte cestou decentního doladění, anebo nápaditého zatraktivnění.

detska tapeta

Všechny uvedené tapety a mnohem více pro Váš krásný domov můžete nakoupit na www.inspire-decor.com.