Jarní veletrhy pro bydlení, zahrady a design přináší návštěvníkům každoročně to nejzajímavější z nabídky předních českých i zahraničních firem. Na výstavní ploše 25 000 m2 se představí téměř 600 vystavovatelů patřících mezi špičky ve svém oboru. V jejich expozicích naleznete vše z oblasti bydlení, bytového designu a zahradní architektury a také nejnovější trendy pro rok 2016. A od koho jiného načerpat inspiraci než právě od těch nejlepších profesionálů.

sofa Pauline

Veletrh FOR HABITAT představí vše kolem stavby a rekonstrukce. Pro doladění interiéru do posledního detailu zde naleznete ucelenou přehlídku dekorací, v níž nebude chybět oblíbený bytový textil, dekorace v nejrůznějším stylu, moderní umělé květiny, voňavé svíčky, designové kuchyňské doplňky a mnoho dalších originálních drobností do domácnosti, které zde můžete přímo zakoupit. Nabídku v expozicích na veletrhu FOR GARDEN pak ocení nejen profesionální zahradníci či zahradní architekti, ale i vášniví víkendoví zahrádkáři a nadšení milovníci květin. Chybět nebude ani vybavení interiérů, které návštěvníci najdou v části FOR FURNITURE. Součástí bude také přehlídka českého i zahraničního designu DESIGN SHAKER, na níž se představí nejenom renomovaní čeští výrobci a distributoři nejznámějších zahraničních značek, ale i svěží mladá generace designérů tvořící pod vlastními neotřelými značkami. Neměli bychom však zapomenout, že základem spokojeného bydlení je správný výběr parcely, nového bytu či domu. Právě tomu tématu se věnuje veletrh BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Ani letos návštěvníci nepřijdou o bohatý doprovodný program zahrnující výstavy, soutěže, přednášky a diskuzní fóra.

Žhavé novinky na jarních veletrzích
Rostoucí židle MyPony

Dětská rostoucí židle MyPony byla vyvinuta s důrazem na zdravé sezení pro každou postavu. Má samostatně nastavitelnou výšku zádové opěrky a výšku i hloubku sedáku. Dynamické sezení na nastavitelné židli MyPony, která je pro všechny děti již od 4 let ideální prevencí proti pozdějším bolestem zad, budete moci vyzkoušet a zakoupit na veletrhu FOR FURNITURE.
rostouci zidle MyPony

QUATROS – 4 kroky k dokonalému nábytku

Na veletrhu FOR FURNITURE budete moci i letos zhlédnout nejrůznější expozice soustřeďující se na vybavení interiéru. Jednou z nich je právě showroom společnosti Quatros, která dokáže dovést váš prostor od hrubé stavby až ke komfortnímu interiéru. Skloubí ergonomii v kuchyni s funkčností předsíně a estetikou v obývacím pokoji, to vše v jednotném stylu. S ohledem na zvyky a přání zákazníka Quatros doporučuje materiály pro povrchové úpravy stěn, podlah, obkladů a poskytuje celkové poradenství pro vybavení Vašeho domova.

inspirace od Quatros

Nejen to, ale i mnoho dalších zajímavých produktů a žhavých trendů najdete na jarních veletrzích. Chcete-li načerpat svěží inspiraci a dodat kouzlo svým domovům a zahradám, pak neváhejte navštívit od 17. do 20. března jarní soubor veletrhů o bydlení, zahradě a designu na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Vstupné: 150 Kč; zlevněné (registrace po internetu, studenti, důchodci): 100 Kč
Otevírací doba: 10.00 – 18.00 (v neděli 20. března do 17.00 hodin)

Vstupenku se slevou získáte na www.forfurniture.cz/sleva.

Více na www.forfurniture.cz a www.pvaexpo.cz.