Prioritou Vašeho výběru by tedy měla být myšlenka, aby se všichni u Vašeho stolu cítili pohodlně a příjemně. Dále je třeba neopomenout, aby nejen my, ale i naší hosté měli dostatek prostoru při hodování a necítili se stísněně.

stoly a zidle do jidelny

K tomu, abychom navodili při stolování příjemnou atmosféru, je potřeba také vhodně zvolit materiál, z jakého jsou stůl a židle vyrobeny. Tady bych se osobně přiklonil k přírodnímu materiálu a to dřevu. Dřevo je příjemný a "hřejivý" materiál, který má svou energii i charisma. Vždyť i králové hodovali u dřevěných stolů a z kovu nechávali kovat zbraně a mříže do žaláře.

jidelni sedatava - stul a zidle

Zřejmě očekáváte od takovéhoto jídelního setu, aby Vám vhodně doplňoval interiér, byl dostatečně prostorný nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty, byl dostatečně pevný, bytelný a měl dlouhou životnost. Tyto Vaše požadavky kvalitně splňují stoly a židle STRAKOŠ, které jsou vyrobené z masívu bukového dřeva v různých rozměrech i barevných provedeních.

svetly stul a zidle do jidelny

Na stránkách www.strakos.eu si kvalitně vyberete stoly i židle nejen do restaurací, hotelů, vináren, ale i do svých domácností. Vaše dotazy Vám ochotně zodpoví tým firmy STRAKOŠ na infolince +420 596 623 020 v pracovních dnech mezi 8 - 16 hod. nebo na emailu: info@strakos.eu

bily stul a zidle

Šťastnou ruku a klidnou mysl při výběru Vašeho nábytku Vám přeje tým firmy STRAKOŠ, Místecká 1120/103, Ostrava-Vítkovice 70300. www.strakos.eu


STRAKOŠ je nábytek, který nejen poslouží, ale i potěší :-)