Pro školáky i studenty
Jestliže hledáte nadčasové řešení vhodné pro malého školáka i velkého studenta, moderní nábytkový systém Sajmon Vás jistě zaujme. Svou variabilitou, kvalitou i vzhledem, který můžete přizpůsobit svým představám. Je jen otázkou Vašeho vkusu, zda spojíte imitaci dřeva v provedení modřín se žlutou, tyrkysově modrou nebo s odstínem bílý lux.

moderni sektorovy nabytek Sajmon

Sektor je jako stavebnice
Také systém Mobi umožňuje volbu z několika elegantních barevných kombinací a způsobů uspořádání. Sektorový nábytek je jako stavebnice, můžete si z něho sestavit pokoj dle libosti. A až přijde čas, nebude problém doplnit jej o libovolný komponent, jako je další regál, komoda nebo třeba nová postel. Soulad interiéru přitom nebude narušen.

variabilni sektorovy nabytek Mobi

Dohromady nebo zvlášť?
Stejně jako ostatní nábytkové sestavy z internetového obchodu Nabytek-eno.cz lze i sestavu Luna objednat buď vcelku, nebo jako jednotlivé díly. Postel, komoda, skříň, PC stůl a police, to je variabilní řešení pro malý i velký pokoj. Bílý odstín nábytku nejlépe vynikne na barevné výmalbě stěn.

nabytkova sestava Luna

Pokoj snů ve vysokém lesku
A nyní něco pro jedince s romantickou duší. Dětský pokoj Simba ve vysokém lesku si svým exkluzivním moderním designem získá i ty nejnáročnější. Bílá ve spojení s růžovou, modrou i zelenou vypadá skvěle. Ideální volba nejen pro jednolůžkové, ale i sourozenecké pokoje.

nabytek Simba v ruzove variante je idealni do destkeho pokoje

Zadáno pro snílky
Je libo ještě více romantiky? Dětský pokoj Provance prestige romantikou jen dýchá. Přírodní barvy v odstínu bílé či vanilkové ve spojení se stylovými detaily dodají interiéru jedinečnou atmosféru. Na jednotlivých elementech se již pracuje, takže i tato krásná sestava bude co nevidět k dodání také jako sektor.

nevsedni sektorovy nabytek ve stylu Provence

Více inspirace, jak dětem vkusně, moderně a prakticky zařídit pokoj, najdete na stránkách www.nabytek-eno.cz. Se sektorovým nábytkem, který je navíc krásný, je zařizování hračka!