Požární odolnost
Společnost Dorsis počátkem letošního roku uvedla na trh mnoho novinek, mezi které patří i dveře s požární odolností 30 minut. Byly odzkoušeny v akreditované zkušebně a nový výrobek nese název FORTIUS EI 30. Dveře jsou dodávány zákazníkům až do výšky 2600 mm.

Protipozarni interierove dvere Dorsis

Bezpečnostní dveře
Mezi další úspěchy firmy patří i bezpečnostní dveře ve třídě RC2 se skrytou zárubní, které jsou zřejmě jediné svého druhu v celé Evropě. Výrobky pocházející z portfolia značky už tak nejsou pouze funkčním a designovým doplňkem interiéru, ale nově splňují i nejdůležitější bezpečnostní normy. Výrobek nesoucí název FORTIUS SAFETY RC2 lze použít kdekoliv v interiéru - jako vstup do bytu, hotelového pokoje i kanceláře. Dveře lze otevírat dovnitř i ven.

Bezpecnostni dvere se skrytou zarubni FORTIUS SAFETY RC2

Dveře se skrytou zárubní jsou rovněž požárně odolné ve třídě EL 30 D3. Zkoušky proběhly dle poslední evropské normy a jsou opatřeny vícebodovým zámkem. Ten při zamykání zajistí křídlo v 6 bodech. Dalším bezpečnostním prvkem jsou fixní trny ze strany skrytých pantů.

GEZE ActiveStop - dveře dokáží více, než si myslíte
DORSIS také využívá unikátní systém GEZE ActiveStop, který povýší každé dveře v interiéru. Díky němu budete do svých pokojů vstupovat pohodlněji než kdykoliv předtím: tlumič dveří zajistí jemné zastavení dveří, jejich tiché zavření a pohodlné ponechání otevřených dveří. Bouchající dveře, přivřené prsty a otlaky na stěně či nábytku budou patřit minulosti. Díky kompaktním rozměrům je tlumič dveří sotva viditelný, a tak splňuje ty nejvyšší designové požadavky. GEZE ActiveStop v sobě spojuje funkčnost, bezpečnost a estetický vzhled – a ztělesňuje zcela nový rozměr komfortu.

Dvere Dorsis se skrytou zarubni

Všechny informace se dozvíte na webových stránkách www.dorsis.cz nebo na facebookovém profilu.