Je libo bezdotykové nebo dotykové ovládání?
Pyšní se Vaše moderní kuchyně krásným dřezem? Pořiďte si k němu baterii, která jeho krásu ještě podtrhne. Dřezové baterie německého výrobce Kludi jsou synonymem dokonalého vzhledu i funkčnosti. Světová novinka KLUDI E-GO se navíc může pochlubit speciálním čidlem, které při aktivním pohybu spustí vodu. Užijte si komfort rychlého bezdotykového hygienického ovládání. Pokud si budete přát, baterii můžete obsluhovat také ručně.
                     
Nadčasová černá a bílá elegance

Jednobarevná nebo minimalistická kuchyně volá po oživení výrazově silnými prvky. Vysoká štíhlá kuchyňská baterie Kludi Zenta je právem hrdá na své nové designové provedení Black and White. Elegantní kombinace barevného povrchu a chromových prvků dodá na profesionálním vzhledu nejen Vašemu mycímu centru, ale celému interiéru.
                 
Inspirace z přírody
Také Vaše koupelna si zaslouží německou kvalitu a neotřelý design. Tvůrci série umyvadlových baterií Kludi O-Cean hledali svou inspiraci v přírodě. Vybrat si můžete ze dvou provedení. Model s přívalovým perlátorem nechá téci vodu v přirozeném proudu. Umyvadlová a bidetová baterie s perlátorem s-pointer Eco umožňuje nastavení úhlu proudu vody a optimální průtok. Díky Eco perlátoru navíc ušetříte až 50% vody. Dopřejte své relaxační místnosti baterii, která osvěží její interiér, a šetřete přitom přírodní zdroje.
                 
Dokonale přizpůsobivá baterie
Baterie MX si nás získaly svou dokonalou přizpůsobivostí, která jde ruku v ruce s inteligentním designem. Majitelky baterie Kludi MX XXL ocení možnost nastavení do vyšší pozice především při mytí vlasů. Pánové si zase pochvalují pohodlné naplnění i vyšších nádob.
                  
Řešení pro Vaši kuchyni i koupelnu
Kuchyňské a koupelnové baterie Kludi jsou vedle dokonalé funkčnosti a krásného nadčasového vzhledu známé použitím vysoce kvalitních materiálů, dokonalým řemeslným zpracováním a díky tomu také dlouhou životností. Představují proto jedno z nejspolehlivějších řešení pro Vaši kuchyni i koupelnu.

www.kludi.biz