U společnosti KOINOR tyto základní principy fungují již více než 60. let. Mnoho zaměstnanců je již třetí generací rodin, které dávají značce to nejlepší ze sebe a zároveň si předávají neocenitelné zkušenosti z otce na syna. A hlavně díky tomu se dnes společnost KOINOR řadí k absolutní špičce mezi evropskými výrobci sedacího nábytku. Díky těmto skvělým lidem, kteří pro Vás vyrábí jedinečné sedací soupravy, křesla či relaxační lehátka, ale také sedací nábytek pro vybavení jídelen, se můžeme pyšnit sloganem „pohovky pro přátele“ nebo ještě lépe „pohovky od přátel pro přátele“.

rohova sedacka koinor gulliver

A tento slogan je pro značku KOINOR zároveň i závazkem, pro vytváření opravdu komfortního čalouněného sedacího nábytku. Skutečná hodnota je ukryta v pohodlí a nejkvalitnějších materiálech. Jde nám o pocit radosti, při usednutí do našich sedacích souprav. O chuť posedět, relaxovat a cítit se opravdu jako doma, užívat si tyto chvíle s rodinou či přáteli plnými doušky a zapomenout na každodenní starosti.

relaxacni lehatko jojo

Nejprve se zaměřme na sedací soupravy. Ty jsou základem a nosným programem společnosti KOINOR. Každý model je originální, každý model je promyšlený do detailu a každý model má také zajímavé funkční prvky, jako například polohovací područky, opěrky zad či podnožních částí. A aby bylo dosaženo opravdové dokonalosti a pohodlí, můžete jednotlivé části polohovat bez fyzické námahy pomocí elektromotorů. Samozřejmě je pouze na Vás, jestli zvolíte potahovým materiálem látku nebo vysoce kvalitní kůže.

seda sedacka koinor omega

Druhou a vysoce prestižní část výroby zastupují sedací soupravy řady PURE. To je to nejlepší, samostatná kapitola značky KOINOR. Pro řadu PURE jsou vybírány pouze ty nejlepší a nejjemnější kůže s tloušťkou od 3 do 6mm. Na povrch kůže nejsou aplikovány žádné pigmenty, kožní póry tedy zůstávají otevřené a kůže tak má velkou prodyšnost. Zachovává si plně přírodní vzhled a tím dává nábytku charakter, dělá ho přirozeným a zároveň individuálním. Až když se jich dotknete „kůží na kůži“, poznáte jejich jedinečnost a sílu. Modely PURE mají skutečnou osobnost.

Třetí část je zaměřena čistě na Váš relax, pohodlí a odpočinek. Jedná se o relaxační křesla a lehátka. Ať už do nich usednete s dobrou knihou, se skleničkou oblíbeného vína nebo se v nich zaposloucháte do tónů některého z Mozartových děl, vždy Vám nabídnou maximální dávku pohodlí a všestrannosti. Všechny modely se dají polohovat ručně nebo elektricky za pomoci dálkového ovládání. Dále je můžete doplnit funkcí pomoci při vstávání, masážní funkcí a u lehátek i vyhříváním v masírované části těla, aby bylo dosaženo lepšího prokrvení a uvolnění svalů. Tyto modely už nejsou pouhým kusem nábytku, velmi rychle se stávají oblíbeným a milovaným členem Vaší rodiny.

kreslo safira d canyon

Značka KOINOR je jednoduše výjimečná, ale obrázky Vás o tom přesvědčí jen z části. Kvalitu a hodnoty, které Vám značka nabízí, je nejlepší si vyzkoušet na vlastní kůži. Přijměte tedy prosím naše pozvání do showroomu společnosti HOME STYLE na pražských Vinohradech, která značku KOINOR v české republice zastupuje. Zde si můžete vybrané modely prohlédnout, vyzkoušet a poradit se, co bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Těšíme se na Vaši návštěvu.

HOME STYLE s.r.o.
Vinohradská 34/30
Praha 2 tel. 224 255 146
mail: Info@homestyle.cz
www.homestyle.cz