Pod značkou KUPERUS se již od roku 1905 v nizozemském městě Almelo výhradně ručně vyrábí postele prémiového designu a kvality. KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce. Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.
 

V postelích KUPERUS nenajdete ani stopu po strojové výrobě či po chemických látkách! Jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.
 

Důkazem jedinečnosti postelí Kuperus je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele. Každý komponent je vyráběn „na míru“ od nožiček přes boxspring, matrace, čelo postele až po materiál, barvu a dekorativní doplňky jako jsou například kameny Swarowski. Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila.
 

Vysoké postele KUPERUS mohou být vybaveny zcela zabudovaným tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Pokrokové polohování umožňuje samostatné a citlivé nastavení až 5 různých spacích poloh. Novinkou na Českém trhu jsou speciální zabudované masážní systémy s funkcí Wave. Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

Postele KUPERUS mohou být čalouněné jednou z několika desítek různých látek, včetně pravé kůže v neomezených barevných variantách. Milovníci designových detailů si mohou nechat postel ozdobit dekorativními prvky, od prošívání, knoflíčků až po vsazení drahých kamenů.

Přijďte nás navštívit do nově otevřeného showroom-u LUXURY SLEEPING v Korunní ulici v Praze na Královských Vinohradech!

Kontakt: tel.: +420 773 503 100, e-mail: info@pullman.cz, www.pullman.cz