Simono, jaký jste typ spáče, sova nebo ranní ptáče?
Já jsem ze své podstaty ranní ptáče, které je okolnostmi svého povolání donuceno býti sovou. Představení končí kolem desáté, takže do postele se dostanu v lepším případě kolem půlnoci, pokud ovšem nejsem na zájezdě na Moravě. Proto si svůj spánek i jeho kvalitu velmi hlídám a pokud můžu, spím svých osm hodin.

Jaké jsou Vaše nároky na postel?

Dříve jsem nepřemýšlela o tom, že postel je tak důležitý kus nábytku. Vždycky jsem si myslela, že je důležité se prostě jen vyspat.
Jenže během cestování s divadlem, nejen po českých krajích, jsem zjistila, že v hotelu se vždy vyspím líp než doma!
Čím to je? Hledala jsem rozdíly mezi tou mou postelí a těmi, které jsou v hotelích, byly to vysoké postele, na kterých se mi nejen skvěle spalo, ale zároveň i ráno dobřevstávalo.Poptávala jsem se dokonce po hotelových recepcích, odkudže ty postele mají a co že v nich je, že se na nich tak dobře spí? A zjistila jsem, že záleží na
výšce matrace a jejím složení a že je to vlastně úplná věda
! Začala jsem se pídit, zda takovou postel můžu u nás sehnat a pořídit si ji domů. Nakonec jsem našla tyhle vysoké postele v obchodě LUXURY SLEEPING na pražských Vinohradech, kde mají na výběr hned několik značek. Vyzkoušela jsem si je a hned jsem věděla, že to je přesně to, co mi vyhovuje. Jsou tady fajn lidi, kteří tomu rozumí a vysvětlí mi všechno, co se kvalitního a zdravého spánku týká. Doporučili mi matraci přesně pro mě a v Holandsku mi ji vyrobili přímo na míru a přivezli mi ji až domů. Je to přesně ta vysoká kvalitní matrace Kuperus z přírodních materiálů.

Paní Simono, vy už znáte naši nabídku, mohla byste nám popsat svou postel snů, kterou si třeba jednou budete chtít pořídit?

Jestli by měla mít v sobě zabudovanou třeba masážní plošinu nebo tak něco.

Právě tady, v
Luxury Sleeping www.luxurysleeping.cz
, mě docela pěkně namasírovali. Tedy přesněji řečeno, o masáž se postaral masážní systém vestavěný přímo v matraci. Je to vážně paráda, co všechno ta postel umí! Člověk jenom žasne. Kromě masáže dokáže ta postel také měnit polohy. Nejvíce mi vyhovovala poloha vsedě s mírně pokrčenými koleny. Já hodně čtu a hodně se učím a to se dá s mírnou nadsázkou říct, že pak už bych mohla v posteli strávit celý den až zase do odchodu na představení. Snad i sklenku vína si dát…no, v takové posteli můžete dělat cokoliv – tomu říkám postel snů.

Na jaké posteli tedy spíte právě teď? A v čem se blíží té Vaší „vysněné posteli“?

Teď právě spím na těch skvělých vysokých matracích
Kuperus
. Zatím jsem si pořídila jen matrace. Jak mi tady v Luxury Sleeping vysvětlili, je kvalitní matrace to nejdůležitější řešení na bolavá záda, kterými jsem, jako každý z nás občas trpěla. Ten rozdíl opravdu cítím a ráno vstávám odpočatá a plná energie.

Uvažujete o tom, že svou postel někdy vyměníte? Třeba za postel KUPERUS?
Mít celou postel Kuperus je pro mě hodně lákavé.
Vzhledem k tomu, že matrace Kuperus už mám, samozřejmě plánuji i pořízení celé postele Kuperus, aby se to celé funkčně pěkně doplňovalo. Jak ale sami vidíte, pořídit si tady postel je i otázka designu. Je možné si zde vybrat z obrovského množství potahových materiálů, různé tvary čel, nohy a další doplňky. Interiér své ložnice plánuji trochu pozměnit a do celkového vzhledu právě vyberu i celou postel, aby mi to hezky ladilo. Pořád to promýšlím a mám se aspoň na co těšit.Jaký model Vás zde v showroomu Luxury Sleeping nejvíce zaujal a proč?
Podívejte se sami na tu nádhernou pohádkovou postel! Ta je jak z pohádky „Princezna na hrášku“, kterou mi četla moje babička. Je královsky vysoká, zdobená, a tak příjemná! Jmenuje se Alexia a tyhle kamínky jsou prý kameny Swarowski. Ta by hned mohla hrát v nějakém pohádkovém filmu, co myslíte? My souhlasíme a moc děkujeme za příjemný rozhovor.